Menu
Váš košík

O NAS

Romana Beauty Industry

Jsme síť kosmetických salónů Romana Beauty Industry, umístěných přímo v srdci Prahy. Postará se o vás tým profesionálů, nadšených pro svou práci. Zvolte naše služby a budete příjemně překvapení. Můžete se těšit na dokonalou péči, moderní přístup, nejnovější trendy a kvalitní kosmetiku, se kterou naší specialisté pracují.


Po vstupu do salonu vás okouzlí luxusní a zároveň útulné prostředí, díky kterému vám nabídneme maximální komfort a pohodlí.

Zakládáme si na kreativitě, profesionalitě, odbornosti a kvalitě péče. Naše filosofie však spočívá především v důrazu na individuální a lidský přístup. Proto se každé klientce či klientovi věnujeme s nejvyšší možnou péčí a zodpovědností.  Vždy vynakládáme maximální úsilí, abychom vyhověli vašim požadavkům a představám. Věříme, že návštěva salonu Romana Beauty Industry pro vás bude příjemným zážitkem.


Jsme oficiálními zástupci kanadské značky Luxio, což nám dává možnost nejen s touto značkou pracovat, ale také ji prodávat našim zákazníkům. Na našich stránkách najdete vše, co potřebujete k péči o obličej, tělo a nehty.